Класному керівникові

Шкільне життя ( сертифікати безкоштовно)



на учня

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ

Інноваційні технології на уроках художньої культури
Сучасні вимоги до уроків ставлять перед учителями багато нових завдань. Одне з них – навчити учня самостійно здобувати знання. Самим доступним і популярним для учнів джерелом інформації став Інтернет. Для вчителя проблема полягає у тому, як скористатися ресурсами мережі Інтернет безпосередньо у ході освітнього процесу.
Переваги використання Інтернету в освітньому процесі:
1. Займає невеликий проміжок часу (звичайно, при умові, що швидкість подачі інформації буде високою).
2. Розвиває вміння працювати з варіативною інформацією.
3. Сприяє розвитку вміння порівнювати, спів ставляти, обирати.
4. Розвиває пізнавальний інтерес до предмету.
Проблема ж полягає у тому, яким чином скористатися ресурсами Інтернету безпосередньо у ході освітнього процесу. В рамках традиційної системи викладання предмету доцільно джерела інформації із Інтернету розподілити, наприклад, на три частини:
1. Інформаційні ресурси, які можна використовувати в якості форми уроку (інтернет-урок).
2. Інформаційні ресурси, які можна використовувати для підготовки до уроку.
3. Інформаційні ресурси, які можна використовувати в межах позаурочної діяльності.
В основу такого поділу ресурсів можна взяти принцип розміщення інформації на сайтах, якість інформації, її насиченість термінами, іменами, датами і т.д.
Інформаційні ресурси, які можна використовувати в якості форми уроку (інтернет-урок)
До інформаційних ресурсів, які можна використовувати в якості форми уроку, в першу чергу можна віднести сайти, де інформація розміщується на одній web-сторінці, швидкість збільшення фотографій і зображень висока, а завантаження сторінок не займає багато часу.
Тож, ресурси мережі Інтернет можуть бути використані у якості:
1. Музею.
Немає можливості поїхати на екскурсію в Лувр або в Лондонську національну галерею? Тоді можна зробити віртуальні екскурсії по всім музеям світу (сайт http://www.museum.ru/ ). Щоб відвідати музеї України, які мають свої сторінки в Інтернеті, можна скористатися ресурсами порталу Антикварний салон (http://www.antiq.com.ua/museum/ukraine.htm ). Ще одне посилання http://hutsul.museum/ - Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім.Й.Кобринського.
2. Підручника.
В Інтернеті завжди можна знайти електронні версії підручників з художньої культури як україномовних, так і інших видань. Наприклад на «Освітньому порталі» (http://www.osvita.org.ua/school/books/ ). Крім того, завжди можна скласти список сайтів з певної темі, якими учні можуть скористатися на уроках.
3. Словника, енциклопедії, довідника.
Роботу з новими термінами, поняттями, іменами теж можна організувати через Інтернет. це сприяє полегшенню сприйняття нового слова, його запам’ятовування.
З цією метою можна використати Вікіпедію
а можна скористатися, наприклад, спеціалізованими сайтами, такими як «Міфологічна енциклопедія» (http://myfhology.narod.ru/), включивши інформацію з неї в урок. Адже більшість програм з історії, художньої культури, літератури так чи інакше включають в себе вивчення грецької, єгипетської, слов’янської міфології. Інформація на цьому сайті представлена лаконічно, стисло. Але її достатньо, щоб розкрити мету, яку вчитель ставить перед собою. Цю інформацію можна використовувати безпосередньо на уроках при першому знайомстві з міфологією, а потім на узагальнюючих уроках. Наприклад, після свого вступного слова про загальні риси єгипетської міфології, вчитель може організувати роботу з відповідним розділом на сайті. Там учень може самостійно ознайомитися з основними древньоєгипетськими богами, щоб потім самостійно виступи з відповідним усним повідомленням на цю тему. Така учнівська робота може бути як груповою, так і індивідуальною. При груповій роботі учні можуть опрацьовувати не один, а декілька розділів сайту.
Варто додати, що при виборі сайтів слід обирати ті, де тексти написані мовою, яка доступна учням для засвоєння. Крім того, для учнів 9-12 років на уроці достатньо роботи лише з одним сайтом, тоді як для підлітків краще підготувати перелік сайтів.
До того ж, використовуючи подібні сайти, можна організовувати уроки в нетрадиційній формі – уроки-подорожі, уроки-екскурсії, уроки-дослідження.
Зверніть увагу, що більшість подібних сайтів мають свої пошукові системи. це полегшує пошук необхідної інформації. Наприклад, на сайті «Міфологічна енциклопедія» достатньо ввести слово для пошуку на головній сторінці.
Ресурси, які також можна використати на уроках:
Сайт http://hisvostok.ru/ - Мистецтво країн Сходу
Сайт http://www.moscowkremlin.ru - «Московський Кремль»
Сайт http://nesusvet.narod.ru/ico/ - Ікони. Іконографія. Іконопочитання
Сайт http://www.krugosvet.ru/ - Онлайн енциклопедія «Кругосвет»
Сайт http://mify.org/ - Міфи Древньої Греції
Сайт http://vm.kemsu.ru/rus/palaeolith/cavepaint.html - Первісне мистецтво. Віртуальний музей.
Сайт http://virtualeuropa.narod.ru – Віртуальна Європа
Сайт http://lucl.lucl.kiev.ua/start/kraini.html - Країни Світу
Сайт http://www.sacralart.com.ua/ - Сакральне мистецтво Галичини
Інформаційні ресурси, які можна використовувати для підготовки до уроку
У цей розділ відбиралися ті ресурси, які можуть бути використані під час підготовки до уроку:
- сайти, що містять об’ємні тексти і це вимагає аналізу і обробки інформації, подачі її частинами; сайти з невисокою швидкістю завантаження матеріалів;
- сайти, які містять методичні розробки, обмін досвідом, теоретичне обґрунтування використання тих чи інших методів, прийомів та форм роботи;
- сайти музеїв.
Як приклад, можна навести сайт «Исскуство» (http://www.art.ioso.ru/index.php ). На цьому сайті є кілька тематичних розділів «Форуми», «Освітні ресурси», «Конференції і семінари», «Банк методичних розробок», «Віртуальна галерея» і «Театр моди». На головній сторінці розміщені новини сайту.
Розглянемо деякі із розділів:
1. «Освітні ресурси».
Цей розділ містить перелік демонстраційних засобів навчання, слайд-комплекти, відеозаписи, комп’ютерні засоби навчання, методичну літературу і перелік інтернет-ресурсів з коментарями, що можна знайти на цих сайтах.
2. «Банк методичних розробок».
У розділі можна знайти авторські методичні розробки учасників проекту за останні декілька років. Причому роботи не лише вчителів, але й творчі роботи учнів.
3. У «Віртуальній галереї» можна знайти «Єгипетські таємниці», «Грецькі пасторалі», «Перлину Сходу» та ін.
Додаткові ресурси для організації уроку:
Сайт http://lgarmash.narod.ru/ - Художня культура для 9, 10 та 11 класів українських загальноосвітніх закладів
Сайт http://www.art.rin.ru/ - Образотворче мистецтво і фотографія
Сайт http://www.countries.ru/library.htm - Бібліотека по культурології
Сайт http://www.hermitagemuseum.org/ – «Ермітаж»
Сайт http://www.gumer.info/ - бібліотека Гумер – гуманітарні науки
Сайт http://www.artclassic.edu.ru – Російський освітній портал. Колекція – світова художня культура
Сайт http://www.artyx.ru – Історія мистецтв
Сайт http://www.uaculture.info/ - Портал Культура
Сайт http://www.artofukraine.com/ - Art of Ukraine
Сайт http://www.myslenedrevo.com.ua/uk/Links/Heritage.html - Мислене Древо. Пам’ятки історії та культури
Сайт http://onmccm.org/?p=378 – Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.
Сайт http://library.vspu.edu.ua/html/posilan_disciplini.html - Каталог посилань на ресурси Інтернет «Навчальні дисципліни» (наявні посилання на дисципліну «Мистецтво»).
Сайт http://bestmetodist.ucoz.ru/load/khudozhestvennaja_kultura/21 - розділ «Художня культура» на сайті методиста Газімагомедової Оксани (м. Харцизск)
Інформаційні ресурси, які можна використовувати у позаурочній діяльності
Позаурочна діяльність включає в себе науково-дослідницьку роботу, участь в олімпіадах, телекомунікаційних проектах. В організації дослідницької роботи у межах телекомунікаційних проектів інтернет-ресурси можуть бути використані в якості джерела інформації, способу спілкування з партнерами проектів та як інструмент участі у мережевих проектах.
Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.
  • Освіта в Україні
http://www.ednu.kiev.ua
Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.
  • Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном
Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.
  • Освіта в Україні на Parta.ua
Освітній портал.Все про освіту: довідник абітурієнта, курсове навчання, каталог репетиторів, реферати і багато іншого для школярів, студентів та їх батьків. Посібники з Державної підсумкової атестації (ДПА) 2011 року.
  • Шкільний портал "Острів знань"
http://ostriv.in.ua
Комплексна інформацЧинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестаціяія про навчання і дозвілля. . Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.
  • Вчитель вчителю, учням та батькам
http://teacher.at.ua
Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

http://pedpresa.com/video/category/lessons/

Відеоуроки для батьків майбутніх першокласників 

http://rodkom.org/ 

Сайт Всеукраїнської громадської організації "Батьківський комітет України" 

http://upsihologa.com.ua/ponimaete_li_svoego_rebenka_test.html Перевірте, наскільки ви розумієте свою дитину 

http://test.vin.com.ua/test4/main.htm 

Дізнайтесь, чи гарні ви батьки 

http://teacher.at.ua/publ/perevirte_zdibnosti_vashoji_ditini_mozhlivo_vona_genij/48-1-0-8182 

Перевірте здібності вашої дитини. Можливо, вона геній? 

http://www.onlandia.org.ua/pages/Vanhemmille

Оновлена інформація про те, як ви можете зробити Інтернет більш безпечним для дітей 

http://www.babybezpeka.org.ua/index.php?section=RoadToSchool 

Цей сайт розроблений працівниками органів внутрішніх справ України, тут ви дізнаєтесь, як захистити свою дитину від негативних чинників та навчити її правилам безпеки життя. 

http://www.uaua.info/ 

Інтернет-енциклопедія сім'ї, материнства, дитинства. Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем. 

http://logopedia.com.ua/parents_2.htm Консультації логопеда для батьків 

http://petryk.com.ua/139 

Сайт містить поради щодо виховання дітей, розвиваючі ігри та іншу корисну інформацію 

http://www.kidsunity.org/ 

Портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків. Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва.

Правила підготовки класних батьківських зборів


Правила підготовки класних батьківських зборів

1.    Тема батьківських зборів має бути актуальною для батьків.
2.    Батьківські збори повинні проводитися в слушний для батьків час.
3.    План проведення батьківських зборів має бути відомий батькам.
4.    Спілкування класного керівника і батьків має бути тактовним і витриманим.
5.    Батьківські збори не повинні навішувати ярликів.
6.    Батьківські збори мають бути педагогічно корисними і добре підготовленими.

Поради психологів :

-      перед початком батьківських зборів краще залишити за дверима поганий настрій;
-      відведіть на проведення зборів не більше 1,5 годин;
-      найприємніший звук для людини - його ім'я: покладете перед собою список з іменами і по батькові батьків;
-      перед початком батьківських зборів оголосите питання, які плануєте обговорити;
-      не забудьте "золоте правило" педагогічного аналізу : починати з позитивного, потім говорити про негативне, завершувати розмову пропозиціями на майбутнє;
-      попередите батьків, що не уся інформація може бути передана дітям;
-      поблагодарите усіх, хто знайшов час прийти (особливо батьків);
-      дайте зрозуміти батькам, що Ви добре розумієте, як важко дитині вчитися;
-      в особистій бесіді оцінюйте успіхи дітей відносно їх потенційних можливостей;
-      доведіть до батьків думку, "поганий учень" не означає "погана людина";
-      батько повинен піти із зборів з відчуттям, що він може допомогти своїй дитині.


Не потрібно:

-      засуджувати присутніх батьків за нез'явлення на попередні збори;
-      порівнювати успіхи окремих учнів;
-      давати негативну оцінку усьому класу;
-      переоцінювати значення окремих предметів;
-      використовувати в спілкуванні з батьками повчальний тон.


ТЕСТ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК МИСЛЕННЯPDFПечатьE-mail
ТЕСТ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК МИСЛЕННЯ
(тест для визначення логічних здібностей)

У кожному питанні відзначте один варіант відповіді, який Ви вважаєте правильним.1. «Лопата» так відноситься до «копати», як «ніж» до:а. гострого;б. різати;в. точити.2. «Втомлений» так відноситься до «робота», як «гордий» до:а. посмішка;б. успіх;в. щасливий.3. Яке з даних слів не співвідноситься з двома іншими:а. свіча;б. місяць;в. лампа.4. «Подив» так відноситься до «незвичайного», як «страх» до:а. небезпечний;б. неспокійний;в. жахливий.5. Який з наступних дробів не підходить до двох інших:а. 3/7;б. 3/9;               в. 3/11.6. «Розмір» так відноситься до «довжини», як «нечесний» до:а. в'язниця;б. грішний;в. той, хто вкрав.7. «АБ» так відноситься до «ГВ», як «РС» до:а. ПО;б. ОП;в. ТУ.8. «Краще» так відноситься до «найгірший», як «повільно» до:а. швидкий;б. найкращий;в. найшвидший.9. Яке з наступних сполучень знаків повинне продовжити цей ряд: ХООООХХО- ООХХХа. ОХХХ;б. 00;в. ХОО.10. Яке з наступних слів не співвідноситься з двома іншими:а. який-небудь; б. декілька;в. велика частина.11. «Полум'я» так відноситься до «жару», як «троянда» до:а. шип;б. червоні пелюстки;в. запах.12. Яке з наступних слів не співвідноситься з двома іншими:а. широкий;б. зиґзаґоподібний;в. прямий.13. «Незабаром» відноситься до «ніколи», як «близько» до:а. ніде;б. далеко;в. геть.Відповіді:1-6 2-6 З-б 4- в 5-6 6-в 7-6 8-в 9-6 10-а 11-в 12-а 13-аПідраховуємо кількість правильних відповідей. Якщо їх 8—13, то перед нами особистість, в якої переважає логічне мислення, вона здатна швидко схоплювати нові ідеї. Така людина уміє виділяти головне, узагальнювати факти, знаходити закономірності та переносити їх на новий матеріал. Він також: легко подужає персональний комп'ютер і опанує навичками роботи з обчислювальною технікою. Кількість балів 7 і менше свідчить на користь інтуїтивного мислення, схильності до емоційних, а не логічних рішень. Людина з таким мисленням схильна вирішувати проблеми шляхом проб і помилок.

Логічні та розвивачі ігри для дітей

ВИХОВНІ ЗАХОДИ
1Виховний захід: БАРВИ ВЕСЕЛКИ
2Виховний захід: АПТЕКА БАБУСІ МЕДИЦИНИ
3Виховний захід: ЛЮДИНА – ЧАСТИНА ЖИВОЇ ПРИРОДИ
4Виховний захід: КВІТИ – УСМІШКА ПРИРОДИ
5Виховний захід: Екологічною стежиною нашого краю
6Виховний захід: Шануймо старших
7Виховний захід: Вдячність
8Виховний захід: Спілкування на відстані
9Виховний захід: Дружба та її значення цу житті людини
10Виховний захід: Твоє життя – твій вибір
11Виховний захід: Умій учитись, щоб уміти трудитись
12Виховний захід: У колективі нема чужої справи
13Рольова гра «У пошуках себе»
14Гра - підсумок по змістовій лінії «Ціннісне ставлення до праці»
15Виховний захід: «Даруйте радість людям»
16Година спілкування: Як організувати себе
17Родинне свято: Професії мого роду
18Виховний захід: Люди, які працюють поруч
19Усний журнал: Книга скаржиться! Книга дякує!
20Виховний захід: Цінуймо хліб!
21Індивідуальні особливості і здібності
22Виховний захід: О, щасливчик!
23Розумники 4 клас
24Урок-змагання в 1 класі «Найрозумніший, найпрудкіший, найсильніший, найвеселіший»
25Ерудит-шоу
26Інтелектуальна гра «Розумники та розумниці»
27Пізнай себе
28Виховний захід на тему «Як долати труднощі і випробування»
29Виховний захід. Година спілкування на тему «Життя не вічне – вічні цінності людські»
30Виховний захід на тему «Життя – найдорожчий скарб»
31Виховний захід на тему «Вміння знаходити себе в суспільстві»
32Виховний захід на тему «Толерантність»
33Тест – перевірка по змістовій лінії «Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей»
34Тема Ввічливість – окраса людської душі.
35Виховний захід на тему «Компютер чи книга»
36Виховна година на тему «Чи можна прожити без конфліктів?»
37Тести до ІІІ змістової лінії Ціннісне ставлення до праці
38Мандрівка по ярмарку професій на тему "Скільки у світі професій"
39"Професії наших батьків"
40"Мої досягнення"
41Вгостях у друзів " Господар і Господарочка "
42Як себе поводити у громадських місцях
43ТЕАТР — ЖИТТЯ, АКТОРИ В НЬОМУ — ЛЮДИ...
44Свято українських ремесел
45Писанка - символ життя
46«Давайте друзі разом природу берегти»
47« У природі – у рідному домі»
48Рослинний світ України в легендах і переказах: Літературно-художня композиція
49Я- моя родина – Україна (родинне свято)
50Мово рідна, слово рідне...
51Люби і знай свій рідний край (пошукова гра)
52Козацький КВК
53Виховний захід: Ніхто не забутий, ніщо не забуте
54Виховний захід: Знаємо свої права, виконуємо обов'язки
55Виховний захід: Що я знаю про Україну?
56Виховний захід: Ми – творці власного життя
57Виховний захід: Твоє життя – твій вибір.
58Виховна година на тему: Новий рік. Традиції. Святкування.
59Виховна година: МІс та містер класу
60Виховна година:«Школа –дорога в майбутнє»
61Сценарій свята: День Святого Миколая (віршований)
62Сценарій свята: День Святого Миколая
63Вірші до Нового Року
64Виховний захід: Суд над Інтернетом. Internet: глобальне добро або зло?
65Виховний захід: Спартакіада ігор. Ігри народів світу.
66Виховний захід: Україно, матінко моя
67Виховний захід: Традиції мого народу
68Виховний захід: Інтелектуальна гра "Чи знаю я рідну мову"
69Виховний захід: Люби і знай свій рідний край.»
70Виховний захід: Конкурс юних декламаторів. "Мова рідна – слово рідне"
71Виховний захід: Моя земля – земля моїх предків
72Виховний захід: Сторінками нашої історії
73Виховний захід: РУШНИК В ОБРЯДАХ ТА ЖИТТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
74Виховний захід: Мої права та обов’язки
75Виховний захід (6 клас): І синє небо, і жовте колосся
76Виховний захід: Згадаймо всіх поіменно(благодійна акція)
77Виховний захід: ВІТАЛЬНЯ «БАБУСИНА СКРИНЯ»
78Виховний захід: Ніхто не забутий, ніщо не забуто
79Виховний захід: Головні пісні нашої Батьківщини
80Виховний захід: Уроки економії і бережливості
81Виховний захід: «Не має прав без обов’язків»
82Виховний захід: Родинне свято. «Традиції родини.»
83Виховний захід: «Чи готовий я до вибору професії»
84Виховний захід: Веселі старти "Козацькі розваги"
85Виховний захід: Хочеш мати друга – навчись другом бути
86Виховний захід (10 клас): РІЗДВЯНІ ОБРЯДИ «ВОДІННЯ КОЗИ» І «МЕЛАНКИ»
87Виховний захід (10 клас): "АФГАНІСТАН БОЛИТЬ В МОЇЙ ДУШІ"
88Виховний захід (10 клас): Природа – наш дім, бережімо його! Екологічний турнір
89Виховний захід (10 клас): «Чарівний світ природи»
90Виховний захід (10 клас): Мій музичний вибір
91Виховний захід (10 клас): Вікторина «Без води – нема життя»
92Виховний захід (10 клас): Усний журнал «Червона книга України»
93Виховний захід (10 клас): Вікторина «Чи знаєте ви лікарські рослини?»
94Виховний захід (10 клас): « Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…»
95Виховний захід (10 клас): Сімейні реліквії
96Виховні заходи: Ціннісне ставлення до себе
97Виховні заходи: Ціннісне ставлення до праці
98Виховні заходи: Ціннісне ставлення до природи
99Виховні заходи: Ціннісне ставлення до культури і мистецтва
100Виховні заходи: Ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей.
101Виховні заходи: Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави
102Виховний захід: СВЯТИТЕЛЬ МИКОЛАЙ У ВІРУВАННЯХ УКРАЇНЦІВ
103Виховний захід: «НЕХАЙ НЕБО РАДІЄ І ВЕСЕЛИТЬСЯ ЗЕМЛЯ...»
104Сценарій для учениць 10—11 класів: БЛАГОСЛОВЛЯЮ ДЕНЬ, КОЛИ МЕНЕ РОДИЛА МАТИ
105Сценарій святкування Дня Матері: МАМО, ПРОСТЕЛИ ДО СОНЦЯ РУШНИКИ!
106Художньо-музична композиція для учнів 3—5 класів: ДЕНЬ МАТЕРІ
107Літературно-мистецьке свято для старшокласників: ЛИЦАРІ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА
108Літературно-музичні читання для учнів старших класів: А ТРЕТІЙ ЖЕ ПРАЗНИК — СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА
109Виховний захід: ПОЕТИЧНА РІЗДВЯНА СКРИНЯ
110Святкова поетична композиція: ХУДОЖНЬО-ПОЕТИЧНИИ СВЯТВЕЧІР
111Літературно-музичні читання: ЗИМОВА ПОЕТИЧНА СКРИНЯ
112Народознавча академія для старшокласників: СИРНИЙ ТИЖДЕНЬ
113Виховний захід: ВЕРБНА НЕДІЛЯ
114Святкова композиція для старшокласників: ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ
115Виховний захід: ЗЕЛЕНІ СВЯТА — УКРАЇНСЬКА ТРАДИЦІЯ (для учнів 5—7 класів)
116Виховний захід (5 клас) Гра – конкурс Спілкуємося та діємо.
117Виховний захід (6 клас) Скільки у світі професій (Мандрівка по ярмарку професій)
118Виховний захід (6 клас) Норма власної поведінки, і еталон поведінки
119Виховний захід (6 клас) Я зичу вам доброго дня».
120Виховний захід (6 клас) Еталон поведінки мого однолітка
121Виховний захід (6 клас) Мій родовід
122Виховний захід (5 клас) Доброта - ознака сили, а не слабкості
123Виховний захід (10 клас) КРАСА НАВКОЛО НАС
124Виховний захід (10 клас) СМІТНИКАМ – НІ! ЧИСТОТІ- ТАК!
125Виховний захід (11 клас) Чи готовий я до вибору професії
126Виховний захід (10 клас) Бути економним – вимога часу
127Виховний захід (11 клас) Я обираю своє майбутнє
128Виховний захід (11 клас) У СВІТІ ПРОФЕСІЙ
129Виховний захід (6 клас) Всі професії важливі – вибирай на смак (КВК)
130Виховний захід (6 клас) Господарочка (В гостях у друзів)
131Виховний захід (6 клас) Наші захоплення (Подорож у світ прекрасного)
132Виховний захід (6 клас) Професії наших батьків
133Виховний захід (5 клас) Дружбою дорожити вмійте!
134Виховний захід (5 клас) Про що розповів сімейний альбом?
135Виховний захід (10 клас) Милосердя в нашому житті
136Виховний захід (10 клас) Моральні основи сім'ї. Еволюція сімейних відносин
137Виховний захід (11 клас) Ким бути і яким бути
138Виховний захід (11 клас) Культура особистості, її здатність до самовдосконалення
139Виховний захід (11 клас) Мобільна телефонія – цивілізоване спілкування
140Виховний захід (11 клас) Конфліктна ситуація: народження істини, а не загострення стосунків
141Виховний захід (11 клас) Людське життя - найвища цінність
142Виховний захід (11 клас) Обов’язок. Відповідальність. Совість
143Виховний захід (10 клас) ЄВРОПА-НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ
144Виховний захід (8 клас) Що означає бути підлітком?
145Виховний захід (9 клас) Відкрийте чарівні двері добра і довіри
146Виховний захід (9 клас) Любов’ю дорожити вмійте
147Виховний захід (9 клас) Цінності моєї родини
148Виховний захід (9 клас) Молодь проти насильства
149Виховний захід (9 клас) Культура користування мобільним зв’язком
150Виховний захід (9 клас) Твоя інформаційна безпека
151Виховний захід (10 клас) Культура поведінки закоханих» (гра - тренінг)
152Виховний захід (10 клас) Мистецтво жити гідно
153Виховний захід (10 клас) Про віру, культуру, освіту
154Виховний захід (6 клас) Ні шкідливим звичкам
155Виховний захід (7 клас) Мій справжній друг
156Виховний захід (7 клас) Доля людини
157Виховний захід (7 клас) Їх подвиги в пам’яті вічні
158Виховний захід (7 клас) Закон і ми
159Виховний захід (7 клас) Не потрап у тенета...
160Виховний захід (8 клас) Умій бути вдячним
161Виховний захід (8 клас) Чи нормально дружити через Інтернет?
162Виховний захід (8 клас) Дисципліна – свобода чи необхідність?
163Виховний захід (8 клас) Чому буває самотньо?
164Виховний захід (5 клас) Дотримання шкільної етики. Урок чемності
165Виховний захід (6 клас) Алкоголь та куріння, його наслідки
166Виховний захід (6 клас) Світ твоїх захоплень
167Виховний захід (6 клас) Розкажи мені про себе
168Виховний захід (6 клас) Моє здоров’я (психологічний бумеранг)
169Виховний захід (5 клас) Правильне харчування та здоровий сон – запорука міцного здоров’я
170Виховний захід (5 клас) Що маю знати, щоб зберегти своє здоров’я
171Виховний захід (5 клас) Твій режим дня
172Виховний захід (5 клас) Пізнай себе
173Виховний захід (5 клас) Трудова біографія моєї родини.
174Виховний захід (6 клас) НАЦІОНАЛЬНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ
175Виховний захід (6 клас) ВИКОНУЙ ОБОВ'ЯЗКИ, ПОВАЖАЙ ПРАВОПОРЯДОК І ЗАКОН
176Виховний захід (6 клас) КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ
177Виховний захід (5 клас) ЛЮБОВЕ МОЯ – ВКРАЇНО!
178Виховний захід (8 клас) Ділова гра. Ким бути і яким бути.
179Виховний захід (8 клас) Диспут. Фізична краса не постійна, а духовна – вічна.
180Виховний захід (8 клас) Наодинці з собою
181Виховний захід (8 клас) Тренінг. Як подолати невдачу
182Виховний захід (7 клас) Конкурс «Господарочка»
183Виховний захід (7 клас) Здоров’я – головне багатство
184Виховний захід (7 клас) Права дитини – мої права
185Виховний захід (7 клас) Країна моїх мрій
186Виховний захід (7 клас) Яскраві події мого життя
187Виховний захід (6 клас) Екологія душі
188Виховний захід (5 клас) ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КИЄВЕ МІЙ?!
189Виховний захід (10 клас) Шлях до самореалізації або, як стати особистістю
190Виховний захід (10 клас) Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас
191Виховний захід (10 клас) Сходинками дорослішання
192Виховний захід (10 клас) Бережи честь змолоду
193Виховний захід (9 клас) Здоров'я - скарб
194Виховний захід (9 клас) Мої життєві принципи
195Виховний захід (9 клас) Пізнай себе – і ти пізнаєш світ
196Виховний захід (9 клас) Бережи честь з молоду
197Виховний захід (9 клас) Про культуру почуттів
198Виховний захід (8 клас) З чого починається пізнання
199Виховний захід (5 клас) УКРАЇНА - ДЕРЖАВА ЄВРОПЕЙСЬКА
200Виховний захід (11 клас) ТЕРОРИЗМ - ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ?
201Виховний захід (11 клас) РОЛЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ЗАХИСТІ ПРАВ ДИТИНИ
202Виховний захід (11 клас) КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - ЛОГІЧНЕ ПРОДОВЖЕННЯ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ
203Виховний захід (11 клас) ПРАВО НА ОСВІТУ ТА ОТРИМАННЯ ПРОФЕСІЇ
204Виховний захід (11 клас) Цінуй честь сім`ї
205Виховний захід (11 клас) Твоє майбутнє в твоїх руках
206Виховний захід (11 клас) Людина народжується для вічності
207Виховний захід (11 клас) Люби Україну твою рідну землю
208Виховний захід (11 клас) Подбай про своє здоров'я
209Виховний захід (10 клас) Добра людина та, що робить добро, чи та, що не робить зла
210Виховний захід (5 клас) ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА.
211Виховний захід (8 клас) Я - ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ
212Виховний захід (8 клас) КОЗАЦТВО ЯК ВТІЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕТИЧНОГО ІДЕАЛУ
213Виховний захід (9 клас) ДІТИ ТА ЇХНІ ПРАВА
214Виховний захід (9 клас) МИ НАРОДЖЕНІ, ЩОБ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЖИТТЯ, ІСТИНУ, ЛЮБОВ...
215Виховний захід (9 клас) ЖІНКА — ОДВІЧНА ЗАГАДКА ПРИРОДИ
216Виховний захід (9 клас) ГОЛОД 1932-1933 років
217Виховний захід (9 клас) ГОЛГОФА ГОЛОДНОЇ СМЕРТІ
218Виховний захід (10 клас) УКРАЇНСЬКА НІЧ 1933 РОКУ
219Виховний захід (11 клас) ДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ
220Виховний захід (11 клас) НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
221Виховний захід (6 клас) НА КОЛІНАХ СТОЮ ПЕРЕД ВАМИ, СПОВІДАЮ ЖАЛОБУ СУМНУ
222Виховний захід (6 клас) КОЛИСКА РОДУ - УКРАЇНСЬКА ХАТА
223Виховний захід (7 клас) НАШІ ПРАВА - ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО
224Виховний захід (7 клас) КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ОСНОВНИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ.
225Виховний захід (7 клас) УКРАЇНА — МІЙ РІДНИЙ ДІМ
226Виховний захід (7 клас) МИ КОЗАЦЬКОГО РОДУ НАЩАДКИ!
227Виховний захід (7 клас) ДИВОКОЛО УКРАЇНСЬКОГО ВІНОЧКА
228Виховний захід (8 клас) ПІДЛІТКИ МАЮТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА
229Виховний захід (8 клас) ВІКТОРИНА ДЛЯ ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКИХ СТРАВ І УКРАЇНСЬКОГО ОДЯГУ
230Виховний захід (8 клас) ЧИ ЗНАЄШ ТИ СВІЙ КРАЙ
231Виховний захід: Музичний калейдоскоп
232Виховний захід: Україна моя вишивана
233Виховний захід: Осінній дивограй
234Виховний захід: Музична вітальня
235Виховний захід: Культура мовлення
236Виховний захід: Культурна людина. Яка вона?
237Виховний захід: Люблю я пісню українську
238Виховний захід: Культура телефонної розмови
239Виховний захід: Обрядова культура України
240Виховний захід: Краса рідної мови
241Виховний захід: Новорічна зустріч друзів
242Виховний захід: Вгадай мелодію
243Виховний захід: Генії великих епох
244Виховний захід: Музичний камертон
245Виховний захід: Крок до зірок
246Виховний захід: З піснею у світ
247Виховний захід: Естетика побуту
248Виховний захід: Ляльковий театр – молодшим школярам
249Виховний захід: Театр – експромт
250Виховний захід: Школа юного актора
251Виховний захід: Натюрморт у мистецтві
252Виховний захід: А на тім рушникові
253Виховний захід: Країна мистецтв. Музи
254Виховний захід: Без калини нема України
255Виховний захід: Поняття святкового і звичайного буденного
256Виховний захід: Українська співаночка
257Виховний захід: Христос родився
258Виховний захід: Панна школи
259Виховний захід: Творчість моєї родини
260Виховний захід: Портрет у мистецтво
261Моніторинг 7 клас
262Культурна людина. Яка вона? (Диспут)
263Люблю я пісню українську Родинне свято
264Культура мовлення Відверта розмова
265Моніторинг 9 клас
266Театр – експромт Вистава «Нарцис»
267Ляльковий театр – молодшим школярам Лялькова вистава «Червона Шапочка»
268Естетика побуту Родинна вітальня
269Культура поведінки: ідемо до театру Колективне ігрове спілкування
270Школа юного актора Інсценування казки «Як брати по розум ходили»
271Моніторинг 6 клас
272Музичний калейдоскоп Усний журнал
273Україна моя вишивана Родинна вітальня
274Осінній дивограй Літературно-мистецький вечір
275Музична вітальня Родинне свято
276Мобільна культура
277Милосердя — це передусім конкретні справи
278Поведінка старшокласників у громадських місцях
279Любов до ближнього – джерело величі людини
280Синдром набутого імунного дефіциту
281Наркоманія — крок у безодню
282Моральний ідеал та його місце в житті людини
283З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі
284Головні екологічні проблеми України
285Бути економним - вимога часу
286ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ВВІЧЛИВОСТІ ТА ДОБРОТИ
287БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ (10-11 КЛАСИ)
288Алкоголізм - руйнівник підростаючого покоління
289ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ
290РАННІ ОЗНАКИ ВЖИВАННЯ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН
291ЧОМУ МОЛОДЬ ПОЧИНАЄ ВЖИВАТИ НАРКОТИЧНІ РЕЧОВИНИ?
292МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН
293ЩО ТАКЕ НАРКОТИКИ
294«Вчуся бути сонечком»
295Несімо істину й любов
296Виховання толерантності
297Милосердя — це передусім конкретні справи
298«Діти вулиці» — розплата за байдужість
299Неформальні угруповання: як до цього ставитися
300Коли межу дозволеного переступає підліток
301Дружний колектив: який він? (Виховна година)
302Вчимося жити у мирі та злагоді (Класна година у 5—6 класах)
303Душі людської доброта
304Закон і право
305Вчись учитися
306Ми народжені, щоб нести відповідальність за своє життя, істину, любов
307Ти навколо людей і люди навколо тебе
308Жити за законами людського спілкування
309Небезпечна пристрасть
310Підступна Нікотинія
311Конфлікт краще уникнути
312Краєзнавчі задачі з фізики
313МОЯ БАТЬКІВЩИНА - УКРАЇНА
314Виховний захід на тему "Державні символи України"
315Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!
316“З природою живи у дружбі, то буде вона тобі у службі”
317ФІЗИЧНИЙ БРЕЙН –РИНГ
318„Палити чи не палити? Однозначно ні ! "
319Лихо десь поруч! Класні збори по попередженню наркотичної залежності підлітків.
320День вчителя
321СЦЕНАРІЙ ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ З ВИПУСКНИКАМИ
322Свято останнього шкільного дзвоника
323Сценарій свята першого дзвоника
324Скликав в школу нас дзвоник останній
325Психологічна характеристика учня
326Україна пам’ятає! Світ визнає!
327Правила поведінки під час уроків і на перервах. Поведінка в їдальні, в бібліотеці
328Друг — це означає другий я!
329Організаційні форми виховної роботи.
330Родинні виховні заходи як форми вихованні педагогічної культури батьків.
331Мета, завдання, зміст та основні напрями родинного виховання.
332Українська родинна педагогіка
333Потреба учня в антиалкогольній допомозі
334КРАСА І ЗДОРОВ'Я
335Символи України
336Урок присвячений хустині.
337Фольклорне свято: «Калина — безсмертний символ України».
338Виховний захід до річниці пам’яті жертв голодомору
339Чорнобиль
340Свято Букваря
341Сценарій свята гумору «Хочете жити на втіху, Частіше помирайте від сміху»
342Свята першого грому
343Свято гумору
344Звичаї та традиції в Україні
345Рицарські манери
346Прощай, початкова школо!
347Природа — нам нащадкам
348Правила техніки безпеки для учнів початкових класів
349Козачата
350Сценарій свята «Пори року»
351Пасхальне свято
352День без сміху — втрачений день
353Ввічливість
354Ой ти вербиченько
355Новорічне свято 2
356Новорічне свято
357Батьківщина
358Наша мова - солов'їна
359Мовознавчий турнір
360Норми і правила поведінки в природі
361Свято матері
362Любов
363Виховний захід присвячений Лесі Українці
364Овочевий ярмарок
365Наркоманія
366Домашня родина
367В гостях у казки
368Брати наші меньші
3698 березня

Немає коментарів:

Дописати коментар

В лабораторії з НЛО

Сьогодні було просто космічне заняття в Girls Agro Camp! Вчителька Olha Archakova розповіла про можливе життя на інших планетах та обговор...