четвер, 28 лютого 2019 р.

Сповідь одинадцятикласника



Book titled 'Моє Шкільне Життя'



Одинадцятикласники опановували програму                          ,                       створювали власні історії.


Book titled 'Про комп'ютери'Read this book made on StoryJumper

вівторок, 5 лютого 2019 р.

День безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Українська ЗШ І-ІІІ ст. долучилася до цієї події. З учнями  5 -6 класів був проведений урок "Безпечний Інтернет" ,  на якому діти переглядали тематичне відео, робили колективну презентацію "Мій безпечний Інтернет". взяли участь в  онлайн конкурсі "Безпечний Інтернет" . 


понеділок, 4 лютого 2019 р.

Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди

   Національний антарктичний науковий центр МОН України розробив для учнів  старших класів науково-освітній  проект: «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди».  Цей проект проходить в рамках Міжнародного наукового проекту «Дослідження стану виводкових колоній пінгвінів P. papua та P. Adeliae в підрайоні ККАМЛР 48.1 з використанням мережі  фотокамер CEMP (CCAMLR Ecosystem Monitoring Program)»

  Учні Української ЗШ І-ІІІ ст. разом із вчителями біології долучилися до науковців з різних країн по збереженню живої природи на планеті.

  Головним завданням наукового проекту є визначення успішності розмноження пінгвінів, що є в свою чергу одним з індикаторів стану екосистеми Південного океану  та запасів кормової бази пінгвінів - антарктичного криля.

  Діти активно та зацікавлено взялися до роботи, і почали опрацювати фотознімки, а їх дуже багато ( необхідно опрацювати фото за рік, по 10 штук  кожного дня - це більше 3 тис. фото!). Фотознімки відзняті автоматичними фотокамерами, встановленими в колоніях пінгвінів вздовж узбережжя Антарктичного півострова в Західній Антарктиці, де розташована українська антарктична станція "Академік Вернадський". 


   Кожен клас досліджує окреме гніздо пінгвінів. Учні повинні точно зафіксувати дату першої появи птахів на місці гніздування, кладку яйця, коли проклюнулося яйце, дату появи яйця, вилуплення пташеняти та відходу маленьких пінгвінів у "ясла".   Діти не тільки спостерігають за поведінкою дивовижних птахів, але  й знайомляться з кліматичними умовами Антарктиди, спостерігають за температурою, опадами в містах гніздування.  Опрацьовуючи фотознімки, діти роблять чимало для себе маленьких наукових відкриттів. 

 Результати свого дослідження кожен клас оформляє  у вигляді звіту, який потім надішлемо для обробки в Національний еколого -натуралістичний центр молоді МОН України. 

     Дякуємо розробникам даного проекту за надану можливість працювати в новому для нашої школи напрямку дослідницької роботи.

В лабораторії з НЛО

Сьогодні було просто космічне заняття в Girls Agro Camp! Вчителька Olha Archakova розповіла про можливе життя на інших планетах та обговор...