пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

Робота з сервісом TimeRime (http://timerime.com )  

  Після традиційної реєстрації (вибір імені та пароля, вказівку e - mail , погодьтеся з правилами сайту) зверніть  увагу на структуру TimeRime. Вона складається з 4 -х компонентів:
Introduction ( Вступ)
Timelines ( Таймлайн )
Professional ( Професійне використання )
Education ( Освіта )
У сервісі TimeRime безкоштовної є лише базоваий  компонент Timelines . Для професійного використання і для освітніх установ є платні пакети з розширеним функціями, але ми розглянемо лише безкоштовну частину. Тому докладно в рамках даної статті ми розглянемо лише вкладку Timelines (рис. 2 ) .



У кожного таймлайна є панель навігації, розташована у правому верхньому кутку (рис. 3):



Створення свого таймлайна 
Спробуємо створити свій таймлайн. Виберемо умовну тему, наприклад , «Історія відкриття Антарктиди» і зафіксуємо кілька подій .
Перейдемо на вкладку My TimeRime в розділі Timelines. Тут натиснемо кнопку " Make a new timeline ". Тут потрібно : заповнити назву таймлайна ( «Історія відкриття Антарктиди»), вибрати тематичну категорію (у нашому випадку - " Географія" ), оформити короткий опис, який  потім побачить користувач нашого таймлайна. Тут же ми можемо вибрати, яким буде наш проект - доступний всім (Public ) чи  тільки автору ( Private ) . На наступній картинці (рис. 4 ) показані всі дії по створенню події.


Крім «подій» в TimeRime можна також фіксувати періоди. Вони відображаються горизонтальними лініями внизу таймлайна (рис. 5). Події та періоди можуть межувати один з одним. Треба тільки пам'ятати, що в безкоштовній версії кількість подій на таймлайне не може перевищувати 100. Кількість самих Таймлайн в одному акаунті не обмежена.


Після того, як ми заповнили подіями та періодами шкалу, її можна послати у вигляді посилання електронною поштою, вбудувати в сайт або навчальний блог.
Цікавою особливістю тут є можливість спільного редагування таймлайна, що робить цей сервіс вебдванольний. Перейдіть на вкладку "Extra features" (Додаткові можливості) (рис.6).

 Таким чином, можна створювати Таймлайн, їх редагувати (одному або спільно) і представляти зовні ( посиланням або встраиванием в зовнішній джерело).

Немає коментарів:

Дописати коментар

В лабораторії з НЛО

Сьогодні було просто космічне заняття в Girls Agro Camp! Вчителька Olha Archakova розповіла про можливе життя на інших планетах та обговор...